Menu

Про нас

СМС Україна-провідна українська компанія, що надає сервіс розсилки СМС-повідомлень, Viber та голосових розсилок. Ми вирішили почати свою діяльність у 2008 році та відтоді не тільки переконалися в правильності свого рішення, але й активно розвиваємося в сфері рекламних послуг. Наші клієнти : торгові мережі, інтернет-магазини, навчальні заклади, рекламні компанії, ресторани та бари, виробники товарів загального споживання, спортивні організації, салони краси і т.п.

about-main
data
Для чого потрібна SMS розсилка

Це один із найзручніших способів комунікації бізнесу зі своєю аудиторією. Важливий інструмент для маркетингу та продажу, який можна автоматизувати. Клієнти все частіше відмовляються від дзвінків менеджерів, а швидкість та зручність є вирішальними факторами при виборі компанії під час покупок.

Підприємцям вигідно організувати розсилку реклами та сервісних повідомлень тому, що це значно дешевше ніж кол-центр. За один день менеджер передзвонить приблизно 100 осіб, а система відправляє 5000 СМС за хвилину. Не втрачайте клієнтів і за лічені секунди надсилайте повідомлення про прийняте замовлення, дату та номер ТТН, посилання на оплату товару та багато іншого.

what-for
what-is-it
Що таке смс розсилка

Це текстове повідомлення, яке надсилають одночасно великій кількості абонентів через використання спеціальних платформ. Важливо знати, що такі бізнес-розсилки ніяк не прив'язані до номера телефону, а відправником відображається альфа-ім'я.

Ім'я відправника — це послідовність літер, а іноді цифр, які відображають назву компанії та зафіксовані у операторів мобільного зв'язку. Яке смс розсилання краще? У комерційних розсилках повідомлення від альфа-імені викликає більше довіри, ніж смс від номера телефону. Використовуйте для спілкування з клієнтами лише бізнес-повідомлення: це дешевше, значно швидше зробити, а смс приходять від назви компанії.

Підключити зараз
Як зробити смс розсилку

Як робиться смс розсилання через інтеграцію ви зможете дізнатися індивідуально у підтримки тієї системи, в якій працюєте. А ми розглянемо ази роботи через кабінет SMS Україна.

Після того, як ви зареєструвалися і підключили своє ім'я відправника можна приступати до розсилки. Насамперед потрібно скласти список одержувачів, подивитися скільки частин смс містить ваш текст і дізнатися ваш тариф на смс. Зібравши ці дані, ми зможемо порахувати скільки коштує розсилання та яка сума потрібна для поповнення балансу.

Завантажуємо список номерів в адресну книгу та зберігаємо. Тепер у розділі Розсилка можемо надсилати перші повідомлення.

in-3

SMS рассылка - самая простая и быстрая возможность донести до потенциального клиента информацию о вашем товаре или услуге.

Данный способ по эффективности можно сравнить с рекламой на телевидении.  

- абонент гарантированно просматривает полученное сообщение.

- рассылка осуществляется только на целевую аудиторию (например, если Вы предлагаете в аренду помещение, то сообщения получат только те, кто занимается арендой коммерческой недвижимости)


В зависимости от кодировки сообщение может содержать от 70 символов в одном SMS сообщении.

                 
В стоимость проведения SMS рассылки входит:
- настройка подписи отправителя;
- предоставление базы телефонов целевой аудитории для рассылки
- предоставление статистики и отчетов;

Ориентировочная стоимость одной SMS-ки от 0,47 грн и выше

- услуга актуальна для Украины

 

Использование сервиса:

  • SMS-сообщения о Ваших услугах или продукции в Вашем городе или регионе;
  • SMS-сообщения о скидках, акциях, программах лояльности в Вашем городе;
  • SMS-сообщения о Ваших услугах или товарах для молодежи, пользующейся Интернетом;
  • интерактивные SMS-опросы с возможностью ответа потенциальному клиенту на длинный номер (Вы создаете свою клиентскую базу).

Преимущества для Вас:

  • отправка SMS-сообщений с использованием абонентской базы украинских мобильных операторов;
  • отправка SMS-сообщений по критериям и в количестве, устанавливаемым Вами и соответствующим Вашей целевой аудитории;
  • возможность создать собственную клиентскую базу для SMS-рассылок (при использовании интерактивных сервисов);
  • адрес отправителя (название компании вместо номера) - это возможность персонализации Ваших SMS-сообщений.

 

Для получения тестового доступа, пожалуйста, пройдите регистрацию.

phone+38 (098) 807-77-76phone+38 (099) 152-80-00